Styret i Tverrlia 2 HF

Årsmøtet 8. september 2012 valgte følgende styre til Tverrlia 2 Hytteforening for perioden 2012-2013:

  • Paal Leveraas (styreleder) – 982 16 666 – paal.leveraas@tverrlie.no
  • Lene Spilde Hasaas – 957 41 404 – lene.spilde.hasaas@tverrlie.no
  • Hans Christian Finstad – 959 31 665 – hans-christian.finstad@tverrlie.no
  • Jan Gunnar Ness – 909 15 530 – jan.gunnar.ness@tverrlie.no
  • Unni Aadalen – 906 54 863 – unni.aadalen@tverrlie.no
  • Ove Mathisen (varamedlem)

Fellesmail til hele styret: styret@tverrlie.no

Du kan sende innspill til saker du ønsker at styret skal ta opp via mailen over eller skjemaet under: